Бабин Яр

пам’ять на тлі історії

Путівник для вчителя. Інтерактивна версія

Записи вебінарів

Автор: Упорядники

Пропонуємо Вам записи чотирьох вебінарів в рамках проекту. Вони стосуються загального знайомства з ресурсом та технічних питань, міждисципланірних підходів та методичних цікавинок Інтерактивного путівника, особливостей використання матеріалів для виховної роботи. Окремо варто відзначити сесію з питаннями та відповідями наукових експертів проекту

 

Онлайн ресурс для змішаного навчання про пам’ять Бабиного Яру

 

Під час вступного вебінару Ви познайомитеся з онлайн ресурсом «Бабин Яр: пам`ять на тлі історії», що включає в себе віртуальну виставку, документальний фільм та інтерактивний путівник для вчителя. Автори покажуть лайфхаки для користувачів та прокоментують особливості роботи з конструктором занять. Проведено 7.04.2020.

Ведучі: Віталій Бобров та Ольга Лімонова.

 

 

Як цікаво розповісти учням про Бабин Яр. Можливості онлайн ресурсу “Бабин Яр: пам’ять на тлі історії”.

 

Вебінар присвячено використанню ресурсу на уроках з інших предметів (не лише історії), створенню бінарних уроків з колегами, міждисциплінарним підходам та можливостям Інтерактивного путівника для вчителя. Також зазначено особливо цікаві методичні та концептуальні підходи до теми. Проведено 23.04.2020.

Ведучі: Ольга Лімонова, Леся Юрчишин та Віталій Бобров.

 

 

Що Ви хотіли б дізнатися про Бабин Яр, але соромилися спитати?

 

Під час вебінару наукові експерти проекту Віталій Нахманович та Анатолій Подольський дають відповіді на запитання учасників щодо трагедії Бабиного Яру, нацистських та радянських злочинів щодо місця та пам’яті про нього, а також щодо вшанування Бабиного Яру сьогодні. Проведено 30.04.2020.

Ведучі: Віталій Нахманович та Анатолій Подольський (модератор Віталій Бобров).

 

 

“Навіщо це мені?” або відповідальне вшанування пам’яті. Перспектива онлайн ресурсу  у виховній роботі.

 

“Це мене не стосується і мені не потрібно”, - одне з типових тверджень, які можна почути від учнів. Під час вебінару йтиметься про те, як залучити учнів до активних дій та усвідомлення власної ролі у збереженні історичної пам’яті. Також побачимо приклади занять та виховних заходів, які пропонують різноманітні та цікаві форми вшанування пам’яті для учасників різного віку. Проведено 7.05.2020.

Ведучі: Ольга Лімонова та Віталій Бобров.