Політика конфіденційності

Бабин Яр

пам’ять на тлі історії

Путівник для вчителя. Інтерактивна версія

Ми поважаємо конфіденційність кожного користувача сайту. Уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності та дізнайтеся, як ми збираємо та використовуємо надану Вами персональну інформацію.

Захист Ваших персональних даних дуже важливий для нас. Особиста інформація, зазначена Вами на сайті, використовується виключно в Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби.

Способи захисту персональних даних

Для захисту Вашої особистої інформації, залишеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські.

Кожен співробітник нашої компанії ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Повідомленням про конфіденційність. Незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо дана політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на даній сторінці.

З будь-яких питань, що можуть виникнути у Вас стосовно політики конфіденційності, звертайтесь до нашої команди.

Що регулює дана політика конфіденційності?

Дана політика конфіденційності описує використання нами Вашої персональної інформації, а також деяких інших даних, які збираються через сайт. Дана політика конфіденційності відноситься виключно до веб-сайту "Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя".

Форма надання згоди

Відкриваючи веб-сайт, Ви тим самим даєте згоду на використання інформації, зазначеної в даній політиці.

Збір інформації

За допомогою веб-сайту може бути зібрана наступна інформація:

  • будь-яка інформація, яку Ви надіслали чи надали при використанні цього сайту;
  • будь-яка надана Вами персональна інформація;
  • дані місцезнаходження, якщо Ви дозволили використання служб локалізації (геолокації) та зазначили дані місцезнаходження при використанні сайту.

Використання інформації

Інформація, зібрана чи надана за допомогою веб-сайту, використовується з наступною метою:

  • надання Вам послуг;
  • надання відповідей на Ваші запитання чи запити;
  • прогнозування та вирішення проблем із послугами, які Вам надаються;
  • створення продуктів і послуг, які найкраще відповідають Вашим потребам.

Дані, які надаються Вами через веб-сайт, не будуть використовуватися для інших цілей, окрім викладених у даній політиці конфіденційності. Окрім випадків, які визначені в даній політиці конфіденційності, ми не будемо розповсюджувати інформацію, яка дозволяє встановити особистість, без Вашої згоди, якщо тільки закон не дозволяє чи не зобов’язує нас це зробити (наприклад, якщо це необхідно в рамках судового процесу чи для запобігання шахрайства чи іншого злочину).

Мета обробки персональних даних: персоніфікація особи як Користувача сайту. Дії з обробки персональних даних, які в праві вчиняти власник персональних даних: збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання, поширення, знеособлення, знищення тощо. В тому числі передача (поширення) персональних даних Партнерам, розпорядникам персональних даних, третім особам, іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними, яких визначає виконавець самостійно, з метою їх обробки, в тому числі для здійснення персональних комунікацій з кориcтувачем, передачі та отримання інформації. Користувач погоджується з тим, що власник персональних даних не зобов’язаний повідомляти Користувача про здійснені ним дії з обробки персональних даних Користувача відповідно до мети та цілей їх обробки. Персональні дані можуть оброблятись у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи.

Безпека Ваших особистих даних

У нас реалізовані технології та політики, покликані захистити Вашу конфіденційність від несанкціонованого доступу та неправильного використання. З розвитком нових технологій ми, за можливістю, будемо оновлювати дані заходи.